İSTANBUL ÇATI USTA SERVİSİ HAKKINDA
osmaniye-cati-ustasi-firmasi-yapimi-tamiri-aktarma

Akkaya İnşaat

1996 yılında kurulan firmamız ÇATI USTASI ÇATI TAMIRI DUVAR USTASI İSTANBUL ÇATI TADILAT YAPI INŞAAT  YAPTIĞI ÇALIŞMALARDA   SIFIR RISK POLITIKASI UYGULAMAKTAYIZ.

Çatı Uygulamaları Çatı Sistemleri İstanbul

ÇÜNKÜ UZMAN EKIBIMIZ IŞLERINI ITINA ILE YAPARAK NOKSANSIZ TESLIM ETMEKTEDIR. ÇATI USTASI ÇATI TAMIRI DUVAR USTASI İSTANBUL ÇATI TADILAT YAPI INŞAAT  YAPTIĞI ÇALIŞMALARDA   MÜHENDIS VE TEKNISYEN EKIBIMIZIN GÖZETIMI ALTINDA ÖNCELIK ‘CAN GÜVENLIĞI’ SAĞLAYARAK HATASIZ IŞLERIMIZE BAŞLAMAKTAYIZ.

kilis-cati-ustasi-firmasi-yapimi-tamiri-aktarma

İstanbul Çatı Ustası

İstanbul Çatı Ustası

ÇATI USTASI ÇATI TAMIRI DUVAR USTASI İSTANBUL ÇATI TADILAT YAPI INŞAAT  YAPTIĞI ÇALIŞMALARDA   SÖZLEŞMELER GEREĞI YAPACAĞIMIZ IŞLER ESKIZSIZ VE ZAMANINDA TESLIM EDIYORUZ.

Çatı yapımı Fiyatları

Çatı Ustası Çatı Tamiri Duvar Ustası İstanbul ÇAtı Tadilat yapı inşaat  yaptığı çalışmalarda   çevreye ve doğaya zarar vermemeye, işlerimizi itina ile yapmaya önem göstermekteyiz.

Çatı aktarma Kiremit çatı Tamiri

Çatı Ustası Çatı Tamiri Duvar Ustası İstanbul ÇAtı Tadilat yapı inşaat  yaptığı çalışmalarda  birçok firmadan yaptığımız iş gereği ve gösterdiğimiz hassasiyetten dolayı çeşitli ödüllere layık görülmekteyiz. Çatı Ustası Çatı Tamiri Duvar Ustası İstanbul ÇAtı Tadilat yapı inşaat  yaptığı çalışmalarda Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.  Yapacağımız işlerde ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Müşterilerimizin bütçelerini göz önünde bulunduruyoruz. İşlerimizi piyasa fiyatlarının altında yapmaktayız.

karabuk-cati-ustasi-firmasi-yapimi-tamiri-aktarma

İstanbul Çatı yapımı tamiri izolasyon

Çatı izolasyonu İstanbul

  • Çatı Ustası Çatı Tamiri Duvar Ustası İstanbul ÇAtı Tadilat yapı inşaat  yaptığı çalışmalarında Depolarımızda TSE garantili sıfır malzemeler bulunmakta.
  • Çatı Ustası Çatı Tamiri Duvar Ustası İstanbul ÇAtı Tadilat yapı inşaat  yaptığı çalışmalarda Malzemelerimizi piyasa altında peşin alıp müşterilerimizi memnun ediyoruz.
  • Çatı Ustası Çatı Tamiri Duvar Ustası İstanbul ÇAtı Tadilat yapı inşaat  yaptığı çalışmalarda   olduğumuz elemanları mesleklerinde uzman kişilerdir.
  • Çatı Ustası Çatı Tamiri Duvar Ustası İstanbul ÇAtı Tadilat yapı inşaat  yaptığı çalışmalarda Yaptığımız işleri mühendis ve teknisyenler gözetiminde altında iş başlangıcında teslimatına kadar kontrol ederek zamanında teslim ve sözleşme gereklerini eksiksiz uyguluyoruz.

Misyonumuz :

Çatı Ustası Çatı Tamiri Duvar Ustası İstanbul ÇAtı Tadilat yapı inşaat  yaptığı çalışmalarda Yaşanabilir çağdaş, huzurlu, tasarruflu yapıların inşasında pay sahibi olmak. Çatı Ustası Çatı Tamiri Duvar Ustası İstanbul ÇAtı Tadilat yapı inşaat  yaptığı çalışmalarda Yalıtımı ulusal alana yayarak ülkemizin menfaatleri doğrultusunda gerekli tasarrufları sağlamak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak, çevreye duyarlı olmak, dürüstlüğü ve güveni temel alarak gelişmek.

Çatı Ustası Çatı Tamiri Duvar Ustası İstanbul ÇAtı Tadilatyapı inşaat  yaptığı çalışmalarda Sürekli kalkınma prensiplerini uygulayarak başarı ve tecrübelerini geliştirmek, onları uluslar arası alana taşımak ve sektörün önde gelen firmaları arasında yerimizi almak ve Çalışma prensiplerimiz kalite anlayışımız ve yenilikçi ruhumuz ile geleceğin yapılarını inşa etmek ve marka değerimizi daha da ileriye taşımaktır.

VIZYONUMUZ:

Çatı Ustası Çatı Tamiri Duvar Ustası İstanbul Çatı Tadilat yapı inşaat  yaptığı çalışmalarda Yapı ve yalıtım sektöründe eski ve yeni yapıların ihtiyaçlarını karşılamak, istihdam sağlamak. Her geçen gün hedef büyüten, karşılıklı güven çerçevesinde, yapı ve yalıtım sektörünün tüm gereksinimlerini karşılayan lider marka olmaktır.

Çatı Ustası Çatı Tamiri Duvar Ustası İstanbul Çatı Tadilat yapı inşaat  yaptığı çalışmalarda Müşterilerimiz için; Güvenliğin konforu kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar üretmek. Yeşilin ve doğanın olabildiğince korunduğu yaşam alanları yaratmak. Yaratılan bu alanları kuşaklar boyu kullanacak müşterilerimizin olabilecekleri en üst seviyede memnuniyeti sağlamak.